Sektor biznesowy

ChinskiRaport-Logo
ChinskiRaport.pl
– sprawdź firmę z Chin. Przed importem z Chin sprawdź wiarygodność chińskiej firmy z Chin. Sprawdzamy rejestrację chińskich firm poprzez sprawdzenie KRS w sądzie – upewnij się z kim handlujesz i zmniejszysz ryzyko importu z Chin.

 

prawochinskie.pl – Portal stworzony z myślą o dostarczaniu podstawowej wiedzy i pomocy prawnej dla Polaków podejmujących się biznesowych przedsięwzięć w Chinach lub z chińskimi przedsiębiorcami. Na stronie omawiane są zarówno przepisy, tematy związane z importem/eksportem, jak i sposoby zakładania firmy i prowadzenia biznesu w Chinach. Gwarancją rzetelności informacji na stronie jest patronat merytoryczny chińskich kancelarii.

 

china expo 2012China Expo Poland to największa impreza targowa w Polsce w całości dedykowana współpracy biznesowej z Chinami. Jest doskonałą okazją do prezentacji chińskich firm i produktów, a także nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych pomiędzy producentami i eksporterami z Chin a przedsiębiorcami z Polski i Europy.

 

 

targi_kielceTargi Kielce – trzeci ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej

 

 

PUREMINDPuremind.pl – misją Pure Mind jest dostarczanie wiedzy na najwyższym poziomie. Mocną stroną jest umiejętność dopasowywania przekazu względem targetu słuchaczy.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.