Konkurs Wiedzy o Chinach – I Edycja

Chcesz przez rok studiować za darmo? Poznawać kulturę, religię, historię i obyczaje Chin? A może chcesz bezpłatnie nauczyć się języka chińskiego korzystając z kursów e-learning?

Zapraszamy do udziału w I Edycji Konkursu Wiedzy o Chinach!

Świątynia konfucjańska

Świątynia konfucjańska

NAGRODA GŁÓWNA:  W pełni opłacone czesne za pierwszy rok studiów na Studiach Azjatyckich – specjalność Chiny oferowanych przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej.

2 i 3 MIEJSCE:  Zestaw kursów e-learning NIHAO! na portalu Feelchinese.com . Dla pozostałych uczestników konkursu firma Chinese2know oferuje 25% zniżki na kursy e-learning nauki języka chińskiego Krok 1, 2 i 3.

Fundacja Odkryj Chiny we współpracy z Centrum Cywilizacji Azji Wschodniej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Ambasadą Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce, Zakładem Sinologii Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz firmą Chinese2know serdecznie zaprasza do udziału w pierwszej edycji Konkursu Wiedzy o Chinach.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych (bez względu na wiek), za wyjątkiem studentów sinologii i kierunków o specjalizacji chińskiej/wschodniej azjatyckiej. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. Wystarczy wejść na stronę Fundacji Odkryj Chiny z formularzem kontaktowym (odkryjchiny.org/kontakt), podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail, w polu TEMAT wpisać „Konkurs wiedzy o Chinach’, a w polu WIADOMOŚĆ potwierdzić chęć wzięcia udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdą Państwo na stronie internetowej http://odkryjchiny.org/konkurs. Zapraszamy do jej częstego odwiedzania, ponieważ szykujemy dla uczestników konkursu kilka niespodzianek w zakresie nagród i wyróżnień!

Wyłonienie zwycięzców konkursu odbędzie się poprzez przeprowadzenie pisemnego testu w języku polskim. Większość pytań będzie miała charakter zamknięty (z czterema możliwościami do wyboru), choć pojawi się też kilka pytań otwartych, w odpowiedzi na które trzeba będzie napisać coś od siebie.

Zapraszamy na stronę http://odkryjchiny.org/konkurs w celu zapoznania się z sugerowaną listą lektur, które mogą pomóc w przygotowaniu się do testu.

DATA TESTU: Test zostanie przeprowadzony 12 września 2012 roku o godzinie 15.00 w Warszawie.

MIEJSCE : Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, ul. Chodakowska 19/31.

ORGANIZATORZY KONKURSU: Fundacja Odkryj Chiny, Chinese2know.com.

PATRONAT HONOROWY: Ambasada Chin w Polsce.

PATRONAT MERYTORYCZNY: Zakład Sinologii Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

SPONSORZY NAGRÓD: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Chinese2know.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.