Rejestracja przedstawicielstwa

Kiedy dokumenty zostaną przedłożone odpowiednim władzą wydającym zgodę, władze zrewidują dokumenty i zadecydują czy wydadzą zgodę na założenie RO.

Zazwyczaj ta procedura zajmuje około 30 dni. Jeżeli zostanie wydana zgoda szef RO musi odebrać Certyfikat od organu wydającego i przebrnąć przez formalności rejestracji w ciągu 30 dni od uzyskania zgody. Formalności te zawierają wypełnianie formularze rejestracji i opłaty rejestracyjnej, która musi być dokonana w Administracji Państwowej zajmującej się Przemysłem i Handlem (State Administration for Industry and Commerce (SAIC)).

Jeżeli zostanie to wykonane, zagraniczna firma uzyska Certyfikat zarejestrowania RO. Jeżeli formalności nie zostaną dokończone w przeciągu 30 dni zgoda na rejestracje zostanie cofnięta. Po tym jak rejestracja została ukończona RO otrzyma licencję ważną zazwyczaj od 1 do 3 lat, po czym licencja będzie musiała być odnowiona.

Kiedy RO otrzyma licencję powinno zająć się rejestracją w bankach, w publicznym biurze bezpieczeństwa, urzędzie skarbowym itd. RO powinno także zatrudnić pracowników co powinno być wykonane przez konkretne uznane przez władze firmy zajmujące się usługami dla firm zagranicznych znane jako FESCO.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.