Targi China Expo Poland 2012

Producenci i eksporterzy z Chin poszukiwać będą w Polsce partnerów biznesowych podczas II edycji Targów China Expo Poland 2012. Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 200 chińskich wystawców z różnych branż, którzy zaprezentują najbardziej aktualne oferty polskim importerom, eksporterom, inwestorom, hurtownikom, właścicielom sklepów czy producentom. Dodatkowo targom towarzyszyć będą konferencje i spotkania poświęcone polsko-chińskim relacjom biznesowym, podczas których uczestnicy uzyskają praktyczne rady dotyczące znalezienia odpowiedniego partnera w Chinach i prowadzenia biznesu z kontrahentami z Państwa Środka. Targi China Expo Poland 2012 odbędą się w dniach 20-22 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorami China Expo Poland są Międzynarodowe Targi Polska i China Town Travel. Wstęp na targi jest bezpłatny.

China Expo Poland 2012 banner

China Expo Poland 2012 banner

Wiele firm z Polski i innych krajów europejskich jest zainteresowanych współpracą z chińskimi przedsiębiorstwami. To rynek ogromnych możliwości zarówno dla dużego, ale i małego biznesu. Jak wiele osób jest zainteresowanych Chinami, przekonaliśmy się podczas ubiegłorocznej, pierwszej edycji Targów China Expo Poland 2011, które zgromadziły ponad 6000 zwiedzających. Ludzie szukają kontaktów biznesowych, atrakcyjnych ofert i podpowiedzi, jak znaleźć odpowiedniego partnera zarówno w obszarze importu towarów z Chin, jak i eksportu produktów do Państwa Środka. Targi China Expo Poland są odpowiedzią na potrzeby polskich importerów, eksporterów czy inwestorów. Wydarzenie bowiem umożliwia dokładne poznanie ofert wielu chińskich firm, podpisanie kontraktów bez konieczności dalekich podróż oraz zdobycie wiedzy i rad o współpracy z chińskimi przedsiębiorcami. Liczymy, że druga edycja China Expo Poland zbliży jeszcze bardziej do siebie rynek polski i chiński – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Targi China Expo Poland są największą imprezą targową w Polsce w całości dedykowaną współpracy biznesowej z Chinami. Pozwalają na prezentację chińskich firm i ich ofert polskim przedsiębiorcom, ułatwiając jednocześnie nawiązywanie międzynarodowych kontaktów handlowych. Wśród zgromadzonych na targach propozycji producentów i eksporterów z Chin znajdzie się armatura i sprzęt sanitarny, wyposażenie wnętrz, łazienek i kuchni, osprzęt i materiały budowlane. Nie zabraknie też ofert mebli, tekstyliów, artykułów dekoracyjnych, ozdób świątecznych, upominków, odzieży i obuwia, akcesoriów samochodowych, a także sprzętu AGD i RTV.

Podczas targów China Expo Poland 2012 zwiedzający mają szanse nie tylko poznać bogaty wybór produktów, ale również uczestniczyć w konferencjach prowadzonych przez ekspertów, poświęconych ważnym tematom, które kierowane są do przedsiębiorców już współpracujących z Chińczykami, jak i zamierzających dopiero działać biznesowo na tamtejszym rynku. Omawiane będą m.in. zagadnienia negocjacji kontraktu i sposobów rozliczeń z chińskim partnerem, a także tematy związane z rozpoznaniem rynku chińskiego. Słuchacze będą mogli również poznać warunki importu do Polski z Chin, eksportu na tamten rynek oraz dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w Państwie Środka. Poruszana będzie również kwestia znaczenia różnic kulturowych w negocjacjach z partnerem chińskim. Dodatkowo targom towarzyszyć będą liczne konkursy i atrakcje nawiązujące do kultury i tradycji Chin.

Wszystkich zwiedzających Targi China Expo Poland obowiązuje bezpłatna rejestracja, której można dokonać on-line na www.chinaexpo.pl bądź podczas trwania wydarzenia.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.