Partnerzy konferencji

Partnerzy
Fundacja Odkryj Chiny

Fundacja jest organizacją non – profit, której głowne cele to:
– upowszechnianie historii, kultury, literatury i sztuki Chin
– upowszechnianie dorobku nauki chińskiej i jej wkładu w rozwój ludzkości
– nawiązywanie dialogu między cywilizacjami Wschodu i Zachodu
– upowszechnianie idei wymiany gospodarczej z Chinami z poszanowaniem i zrozumieniem różnic i uwarunkowań kulturowych Wschodu
– działalność na rzecz ochrony zdrowa, rozwoju kultury fizycznej i sportu w oparciu o historyczny dorobek Chin w tym zakresie
– działalność na rzecz pojednania pomiędzy ludźmi, narodami i państwami

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS)

Szkoła wyższa kształcąca w specjalnościach: psychologia, socjologia, politologia, kulturoznawstwo, zdrowie publiczne, filozofia, filologia angielska. To uczelnia z silną osobowością i charakterem. Jej istotę tworzą nie tylko pracownicy i mury budynku, ale przede wszystkim śmiała idea.
16 lat temu nieodparta chęć stworzenia najlepszej uczelni w kraju stała się fundamentem, na którym budujemy SWPS.

 

 

Bionik

Bionik Sp. z o.o. jest firmą wysokich technologii, innowacyjną z siedzibą w Warszawie.Oferujemy bezpieczne i łatwe do zastosowania autorskie, unikalne rozwiązania uwierzytelniania biometrycznego, opartego na technologii kodu bąbelkowego, jak również integrację systemów. Nasz multimodalny produkt można wykorzystać do najróżniejszych aplikacji, jak ochrony: tożsamości osób, własności intelektualnej, dokumentów, marek i znaków towarowych, pieczęci, procesów logistycznych oraz przepływ środków pieniężnych. Umożliwia również grupie wykluczonej cyfrowo na bezpieczne życie w „technokratycznym świecie”.

Wydawnictwo MT Biznes

Wśród uczestników konferencji rozlosujemy 4 nagrody książkowe, zaś dla pozostałych uczestników wydawnictwo MT Biznes przygotowało specjalny rabat w wysokości 25% na zakup książki „Jak robić interesu w Chinach”

http://www.mtbiznes.pl/b520-jak-robic-interesy-w-chinach-miekka-oprawa.htm

http://www.mtbiznes.pl/b151-jak-robic-interesy-w-chinach.htm

Kod będzie aktywny do końca lipca.

Partnerzy medialni
eChinskieZnaki.pl

Chińskie znaki na pierwszy rzut oka to zbiór nieuporządkowanych kresek i kropek. Pozorny chaos jest w rzeczywistości zaawansowanym starożytnym system pisma będącym ciągle w użyciu. Ucz się znaków z fotoblogiem www.echinskieznaki.pl.

Portal BigChina

BigChina.pl to pierwszy i największy w Polsce portal dla ludzi chcących handlować z Chinami, zwłaszcza dla importerów z Chin. W BigChina.pl łatwo wyszukać chiński produkt (zdjęcie plus opis) oraz jego eksportera. W serwisie znajduje się też wiele cennych w wiedzę artykułów o imporcie pisanych przez specjalistów, a także forum dla ludzi zainteresowanych biznesem z Chinami: forum.bigchina.pl. Spółka Bigchina realizuje także usługi w zakresie pośrednictwa w imporcie z Chin, weryfikacji firm chińskich oraz tworzenia raportów z rynku chińskiego, które kompleksowo uzupełniają ofertę portalu.

 

Portal Wspieram-Biznes

Portal dedykowany jest wszystkim, którzy interesują się biznesem, marketingiem, zarządzaniem, finansami, planują założyć własną działalność gospodarczą, jak również osób, które szukają rzetelnej informacji. Do Państwa dyspozycji oddajemy Portal, w którym proponujemy aktywny udział przy wspólnym tworzeniu forum, bazy artykułów informacyjnych, katalogu stron, katalogu firm, serwisów tematycznych oraz prezentacji własnych doświadczeń w biznesie, dostępnych dla grona zarejestrowanych użytkowników.Portal Wspieram-Biznes powstał w 2009 roku. Naszym celem było stworzenie platformy, która pomaga osobom dopiero rozpoczynającym swoje zmagania w świecie biznesu. Na początku działalności, właściciele firm często szukają oszczędnych rozwiązań, zapominając jednocześnie o reklamie i właściwych działaniach marketingowych. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, Portal Wspieram-Biznes daje możliwość wypromowania bezpłatnie firmy, marki, produktu czy też usługi. Dostęp do bazy artykułów sprawia, że Osoby odwiedzające nasz portal, szybko znajdą potrzebne informacje. Wszystkie publikacje pochodzą z rzetelnych źródeł i są dla użytkowników odpowiedzią na często zadawane pytania. Gromadząc tak wiele funkcjonalności w jednym miejscu, dajmy możliwość optymalnego wyboru wielu rozwiązań z jakich możemy skorzystać, które lubimy lub których potrzebujemy w danym momencie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.