Chiński lew zatańczy w Warszawie na China Expo Poland

Zapraszamy na targi China Expo Poland!

Logo targów China Expo

Logo targów China Expo

Pokazy tańczącego lwa, prezentacje chińskich sztuk walki Kung-Fu i Wushu, tajniki parzenia herbaty i chińskiej medycyny naturalnej, kulinarny spektakl z degustacją orientalnych dań oraz konkursy i dwuosobowa wycieczka do Chin do wygrania czekają na odwiedzających pierwsze Targi China Expo Poland 2011. Nie zabraknie też pokazów filmów i zdjęć prezentujących nowoczesne oraz tradycyjne Chiny. Impreza odbędzie się w dniach 8-10 września w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Przez trzy dni blisko 200 wystawców z Chin zaprezentuje bogactwo ofert i produktów począwszy od ubrań, sprzętu AGD, wyposażenia łazienek, po akcesoria ogrodowe czy samochodowe. Dodatkowo targom będą towarzyszyły konferencje i spotkania pozwalające lepiej poznać rynek chiński, zwyczaje oraz kulturę mieszkańców Państwa Środka. Wstęp na targi i udział w konferencjach jest bezpłatny.

– China Expo Poland to doskonała okazja, aby w centrum Polski poznać fascynujące oblicze Chin. Przyjadą do nas Chińczycy i pokażą wiele różnorodnych produktów, których atutami jest nie tylko cena, ale również doskonała jakość i nowoczesność. Te dni będą również szansą na poznanie wspaniałej kultury i tradycji Chin oraz współczesnego Państwa Środka, który jest mniej znany w naszym kraju. Każdy, kto przyjdzie na China Expo Poland, na pewno nie będzie się tu nudził. Przedsiębiorcy będą mogli nawiązać cenne kontakty biznesowe, a zwiedzający indywidualni spędzić miło czas z rodziną czy przyjaciółmi w otoczeniu chińskich tradycji, fascynujących pokazów i po prostu dobrze się bawić – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Atrakcje, konkursy i cenne nagrody

Zwiedzający Targi China Expo Poland będą mieli okazję wykazać się wiedzą o Chinach i wygrać w konkursie nawet dwuosobową, wymarzoną wycieczkę do Chin. Poza tym na laureatów czekają kursy języka chińskiego, a także kolacja w chińskiej restauracji. Dodatkowo zwiedzający będą mogli w specjalnym konkursie zaproponować hasło promujące Chiny w Polsce. Najbardziej pomysłowe osoby otrzymają kurs języka chińskiego, dwuosobowe zaproszenie do chińskiej restauracji oraz słownik i oryginalną chińską herbatę. Przez trzy dni nie zabraknie licznych pokazów chińskiej kultury, występów artystycznych i atrakcji efektownie prezentowanych na scenie oraz opowieści i anegdotek na temat Chin. Odbędzie się m.in. niecodzienny wykład pod tytułem „Ping Pong i inne, czyli czego nie wymyślili Chińczycy”. Każdego dnia targów będzie można obejrzeć wystawę fotograficzną prezentującą ludzi, przyrodę i najciekawsze zabytki Chin, dzięki której zwiedzający będą mogli podziwiać niepowtarzalny koloryt i egzotykę Państwa Środka.

Bogactwo chińskich produktów

Na Targi China Expo Poland 2011 przyjadą producenci i dystrybutorzy z wielu chińskich prowincji reprezentujący różnorodne branże. Zwiedzający na barwnych stoiskach będą mogli zobaczyć liczne artykuły dekoracyjne, AGD, rękodzieła, tekstylia, ubrania, buty, walizki czy torby. Wśród prezentowanych ofert wystawców nie zabraknie również propozycji wyposażenia łazienek, artykułów budowlanych, wypoczynkowych, ogrodowych, narzędzi czy akcesoriów samochodowych.

Jak poznać prawdziwe Chiny w Warszawie?

China Expo Poland to nie tylko bogactwo ofert wystawców, to również fascynująca prezentacja tradycji i kultury Chin oraz jej współczesnego oblicza, a także cykl konferencji poświęconych polsko-chińskim relacjom biznesowym. Zwiedzający będą mieli okazję dowiedzieć się na nich, jak importować towary z Chin, jak eksportować produkty do Azji, a także uzyskać wiedzę na temat inwestycji w obu krajach. Uczestnicy targów będą mogli obejrzeć prezentacje pokazujące nowoczesność i różnorodność Chin, a także przepiękne zdjęcia z podróży po tym kraju.

Honorowe patronaty

Honorowe patronaty nad pierwszą edycją China Expo Poland 2011 objęli Waldemar Pawlak, Minister Gospodarki, Cezary Grabarczyk, Minister Infrastruktury, Katarzyna Sobierajska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, a także Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce oraz Krajowa Izba Gospodarcza i PAIiIZ. Partnerem targów jest również uznana chińska organizacja biznesowa China International Center for Economic and Technical Exchanges (CICETE).

Bezpłatny wstęp

Wstęp na targi China Expo Poland jest bezpłatny. Wszystkich zwiedzających obowiązuje
rejestracja, której można dokonać na stronie www.chinaexpo.pl bądź podczas trwania targów.

Centrum MT Polska zaprasza

Organizatorami pierwszej edycji China Expo Poland 2011 są MT Polska i China Town Travel. Wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Obiekt oddalony jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Przy centrum znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Do obiektu można również dojechać komunikacją miejską za pośrednictwem 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

***

MT Polska zarządza jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Jest ono w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów (w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych). Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji targów, eventów czy spotkań biznesowych zapewniają także klimatyzowana hala, przestronny hol oraz nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne. Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c to obiekt o powierzchni 15 200 mkw., z tego 10 000 mkw. stanowi hala wystawiennicza, 4 000 mkw. teren zewnętrzny, zaś 1 200 mkw. zajmują obiekty konferencyjno-biurowe.

Firma MT Polska powstała w 1993 r. i pierwotnie zajmowała się organizacją targów. Od 2008 r. MT Polska jest operatorem centrum przy ul Marsa 56c i obecnie jest to podstawowy obszar jej działalności.

China Town Travel – biuro podróży powstałe w 2007 r. Zorganizowało już wiele wyjazdów turystycznych, biznesowych oraz incentive do Chin dla firm oraz osób indywidualnych. W zakresie turystyki przyjazdowej zajmuje się kompleksową obsługą grup i osób indywidualnych przybywających z Chin do Polski w celach turystycznych i biznesowych. Jako współorganizator targów China Expo Poland zajmuje się wyszukiwaniem wystawców na terenie Chin, ich rejestracją, a także przygotowuje program pobytu wystawców przyjeżdżających do Warszawy, zapewniając im kompleksową obsługę.

Zaproszenie na targi China Expo Poland - kliknij, aby powiększyć

Zaproszenie na targi China Expo - kliknij aby powiększyć

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.